„Když jsem byl malý, poletoval jsem po zahrádce své babičky a fascinoval se, jak všechno pod jejími rukama krásně rostlo. Nejsem si jistý, zda to babička věděla, ale ta radost z farmaření ve mně zůstala. Už tehdy jsem věděl, že jednou budu mít svou vlastní zahradu. Něco tak krásného, jako je pozorovat, jak vám něco roste pod rukama, se nedá popsat slovy.

Když jsem později cestoval po světě, setkal jsem se s pojmem „vertikální farmaření“ a něco ve mně zažilo velký zlom. V tu chvíli se ve mně spojily mé nadšení pro přírodu a klukovské kutilství.

Když jsem tehdy stavěl svůj první malý regál, netušil jsem, jak moc to ovlivní můj život. Pamatuji si kdy jsem vyhodil u zapojování svého prvního regálu pojistky, nevěděl jsem, že to je začátek něčeho velkého. 

Dnes, když se podívám na naší farmu a tolik spokojených zákazníků, vím, že jsem našel svou vášeň. A všechno to začalo s tím prvním malým regálem a jednou vyhozenou pojistkou.

Ve farmaření neexistují zkratky. Kvalita produktu je ovlivněna naší péčí a energií, a proto se v naší farmě snažíme dělat vše poctivě a s nadšením.

Díky naší farmě si mohou i lidé ve městech dopřávat ty nejkvalitnější produkty a pocítit maximální čerstvost a kvalitu českého zemědělství.„

René Lukosz